תיקון נזילות מים

ברוב הפעמים אנחנו לא נקבע עם הנזילה אך היא לפתע תצוץ ותהיה חלק בלתי נפרד מחיינו, במרוצת השנים הצנרת בבית יכולה להישחק ולהיהרס כתוצאה ממגוון רחב של סיבות. כתוצאה מכך אנו יכולים למצוא את עצמנו סובלים מנזילות, קילופים על קירות, טחב ועובש, הצפות ולעיתים אף פיצוצים של ממש אשר עלולים לפגוע בתשתיות נוספות בבית. כאשר אנחנו מדברים על תיקון נזילות מים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום בצורה מהירה ומקצועית. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – אנשי המקצוע המומחים של אפיקי מרום פה על מנת לענות לכם על כל השאלות.

האם ניתן לתקן נזילות מים ללא הרס?

אנשים רבים נוטים לקשר נזילות ושאר תיקונים הקשורים אליהם כאל מלאכות אשר הולכות "לפרק את כל הבית" בלשון המעטה. אם אנחנו חוזרים אחורה בזמן אנו מגלים כי לא מעט מן תקלות ובעיות האינסטלציה השונות בבית היו נפתרות באמצעות מספר בלתי מבוטל של דפיקות על המרצפות, שבירה ואף לפעמים גם חורים בקירות – כל אלו על מנת לאתר את מקור הנזילה ולפעול לטיפולה. כתוצאה מכך אנחנו רואים לא מעט אנשים נמנעים כבר מבעוד מועד להזמין בעל מקצוע ומחכים לרגע בו "הכול לגמרי יתפוצץ".

יחד עם זאת, הרשו לאנשי המקצוע של אפיקי מרום להרגיע אתכם מעט. כיום בניגוד לפעם ניתן לתקן נזילות מים בטכניקות ייחודיות הנעשות ללא הרס כלל יחד עם מכשור חדשני ומתקדם משלב איתור הנזילה דרך האפיון המדויק ועד טיפול מעשי ופרקטי בבעיה עצמה.

מה הם הסימנים אשר מעידים על נזילה בצנרת?

לרוב אנו נקשר נזילה לרעשים של מים ברחבי הבית ו/או פיצוץ אשר הציף את הבית שלנו במים אך לא אלו הם הסממנים אשר מספרים לנו על נזילה. למעשה ישנם לא מעט סימנים אשר יכולים להעיד לנו בצורה כזו או אחרת על נזילה ו/או בעיית צנרת בתשתית הבית שלנו:

 • סדקים בקירות – הלכתם ברחבי הבית ולפתע ראיתם סדקים בקירות מסוימים? לא מעט מן הפעמים אותם סדקים באים ללמד אותנו על רטיבות המתרחשת מתחת לפני השטח אשר מתחילה אט אט לפגוע בתשתית הבית והקירות.
 • קילופים – אנו מאמינים כי קילופים בעיניי רבים נחשבים לאחד מן הסממנים המובילים ביותר בכל הקשור לנזילה, אם ראיתם קילופים ברחבי הבית – אל תהססו והתקשרו לבעל מקצוע.
 • רעש של מים זורמים בבית – אף אחד לא מתקלח כרגע בבית ולבטח אף אחד לא שוטף כלים כרגע אך אתם עדיין שומעים רעש של מים זורמים בבית, סביר להניח שאלו מספרים לכם על דברים שקורים מתחת לפני השטח.
 • חשבון המים מספר לכם על הנזילה – לא מעט מן הפעמים אנו לא נראה ו/או נשמע את הנזילה מתרחשת אך יחד עם זאת אנחנו נגלה אותה בחשבון המים. אם אתם שמים לב שחשבונות המים שלכם נהיים גבוהים מן אלו שאתם רגילים לשלם הרי לכם שסביר להניח שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח. אנו ממליצים לכם לסגור את כל הברזים בבית, לרדת אל שעון המים ולראות האם הוא ממשיך להסתובב. המשיך להסתובב? בינגו, כנראה שיש לנו נזילה בבית.

האם תיקון הנזילה יפתור את הבעיה?

 • אנו מאמינים כי לתקן זו לא החוכמה.

  תיקון נזילות מים

   כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה ומדברים על צנרת הבית אנו מדברים על עולם שלם ומגוון, אנו לא נרצה רק לתקן את הבעיה אלא לתת מעטפת שלמה אשר כוללת איתור הנזילה, תיקון הבעיה ואף מיגור ושיקום של האזור הבעייתי על מנת למנוע שנזילה זו תחזור אלינו בעתיד ואף בגל גדול יותר. לכן, כאשר אתם מזמינים אליכם בעל מקצוע לתיקן את הנזילה תבררו כי הוא לא רק מאתר הנזילה ומתקן אותה, אלא גם אוטם אותה ונותן מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת. כמו כן, בדקו כי אותו אינסטלטור יכול לספק לכם דו"ח בו הוא מפרט את כל הממצאים והתיקונים שנעשו בהנחה ותרצו להחזיק במסמכים אלו אל מול רוכשים עתידיים של הדירה, שוכרים ואף במקרים של תביעת ביטוח דירה.

עד כמה חשוב לעבוד מול בעל מקצוע המתמחה בתיקון נזילות מים?

תיקון נזילות הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש אשר צריך להיעשות יחד עם בעל מקצוע המתמחה בעולם האינסטלציה. עבודה אל מול בעל מקצוע אשר לא מתמחה בתחום עלול לגרום ללא מעט עוגמת נפש ולעיתים אף לפגיעה מאסיבית בתשתיות הבית ולבזבוז כספי גדול משציפינו. לכן אנו רואים חשיבות גבוהה בעבודה אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום – ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם לשם ביצוע המלאכה:

 • ניסיון – אנו מאמינים כי אחד הפקטורים המשפיעים והחשובים ביותר אותם אנו נרצה לבדוק כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע הוא הניסיון שלו. בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים בעל ניסיון בתחום האינסטלציה ותיקן נזילות בעברו. בעל מקצוע בעל ניסיון הוא אחד אשר יודע לגשת לסוגים רבים של צנרות בצורה מקצועית, לאפיין את הבעיות הקטנות ביותר ולתת מענה בזמן אמת – כך שתוכלו לקבל מעטפת מלאה בעת ובעונה אחת.
 • מוניטין והמלצות – בעל מקצוע יכול להיות בעל ניסיון רב אך עם מוניטין לוקה בחסר. בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים בעל מוניטין גבוה ועובד אל מול לקוחות פרטיים רבים ואל מול החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי – כך תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות.
 • עובד יחד עם טכנולוגיות מתקדמות ללא הרס – כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע לשם תיקון נזילות מים ושאר בעיות אינסטלציה אנו נרצה לדעת מה הם הדרכים והפעולות אותם הוא נוקט על מנת לתקן את הבעיה שלנו. לכן, בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים אינו עובד בשיטות מסורתיות ועובד יחד עם שיטות מתקדמות, מודרניות וטכנולוגיות לשם תיקון וטיפול בבעיה.

חברת אפיקי מרום בעלת ניסיון רב בכל הקשור לעולם האינסטלציה לצד תיקון ואיתור נזילות מים ללא הרס, החברה במרוצת השנים צברה לה מוניטין רב בתחום והפכה לבחירתם של לקוחות פרטיים רבים לצד חברות המובילות ביותר במשק (כללית, אשטרום, דניה סיבוס, בית חולים שיבא ועוד). החברה עובדת יחד עם טכנולוגיות מתקדמות ללא הרס תוך כדי דגש על יסודיות, מקצועיות ויחס אישי.

למה מומלץ לבחור באפיקי מרום לתיקון נזילות?

אם חיפשתם אחר חברה המתמחה בתיקון נזילות מים אין לנו צל של ספק שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. חברת אפיקי מרום אחת מן החלוצות והמובילות ביותר בישראל בתחום האינסטלציה לצד תיקון נזילות מים בטכנולוגיית אל הרס. החברה במרוצת השנים עבדה אל מול לקוחות פרטיים ועסקיים רבים והפכה לביטוי שגור אצל רבים. אנו מאמינים כי מלאכת תיקון נזילת מים צריכה להיעשות במקצועיות ובדייקנות תוך כדי התייחסות לפרטים הקטנים – בדיוק לשם כך אנחנו פה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו, מפסיקים את הנזילה – מתקשרים אפיקי מרום.

Open chat
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר אפיקי מרום...
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן