איתור נזילות מים ובעיות רטיבות

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות

נזילות ובעיות רטיבות במבנה, שנובעות מצנרת המים או מצנרת הביוב, עלולות לקרות אפילו מתקלות קטנות כמו סדקים וחורים קטנים. נזקים אלו, קטנים ככל שיהיו, עלולים לאורך זמן להחמיר ולגרור תקלות חמורות בהרבה כמו הצפות ופיצוצים בצנרת. אם יש לכם חשש לנזילות וזיהיתם בעיות רטיבות, אתם על זמן שאול, ועל מנת להימנע מנזקים חמורים, אסור לכם להתעלם או לדחות את הטיפול בהם למועד מאוחר יותר.

הזנחה או התעלמות מנזילות מים ובעיות רטיבות עלולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים למבנה, הוצאות מיותרות ואף לסיכון האנשים וחיות המחמד שמאכלסים את המבנה, ולכן הם דורשים מתן פתרון יעיל במהירות האפשרית.

חוששים שהצינור מטפטף? פנו למומחים של אפיקי מרום לאיתור הבעיה ומציאת פתרון מהיר ויעיל בשיטות אל – הרס מתקדמות.

היום לא קיים החשש שיגיע אינסטלטור, ישבור את הבלטות ויוביל אתכם מתיקון קל בצנרת לשיפוץ הרצפה. הודות לטכנולוגיות אל – הרס מתקדמות אנו מסוגלים לאתר נזילות מים, בעיות רטיבות ומגוון תקלות בצנרת המים וצנרת הביוב ללא הרס, ללא צורך בחפירה ואפילו ללא רעש!

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות בשיטות מתקדמות

באמצעות רובוט חדשני ומתקדם אנו  מסוגלים לאתר כל תקלה לכל אורכה של הצנרת, גם במקומות עמוקים מאוד, רחוקים מאוד, צרים או בצמתים והסתעפויות שונות. הרובוט, שמצויד בסיב אופטי, מחובר למצלמה ייעודית, שמצלמת את צנרת המים לכל אורכה בזווית צילום של 360 מעלות, ומעניקה אינדיקציה מדויקת על מיקום הבעיה ומהותה, ובכך מסייעת לנו לתכנן את אסטרטגיית הפעולה לצורך מתן פתרון יעיל בדרך המהירה ביותר.

בשטחים פתוחים אנו נעזרים בשיטות נוספות לאיתור נזילות מים ובעיות רטיבות, שכוללות את המצלמה התרמית, שמזהה שינויי טמפרטורה לאורך המקטעים השונים של הצנרת. פרט למצלמה התרמית אנו נעזרים גם ב – correlator, שהוא מכשיר שמודד גלי קול, מזהה הבדלים ברעשי זרימת המים, ובכך מסייע לנו לאתר את מיקום הנזילה.

במתווי שטח מסוימים אנו בוחרים להשתמש בגז לא רעיל וידידותי סביבה, אותו אנו מחדירים לצנרת על מנת לזהות דליפות באופן מדויק ויעיל.

איך תוכלו לזהות בעיות רטיבות ונזילות מים בכוחות עצמכם?

כל המכשירים המתקדמים שלנו מסייעים לנו לאתר מפגעים לאורך הצנרת, גם כאלו שעוד לא באו לידי ביטוי בסממנים שנראים לעין. אך במקרים רבים ניתן לאתר נזילות על ידי מספר סימנים, שמהווים נורות אזהרה, ומסמנים לכם לקרוא מיד לאנשי המקצוע של אפיקי מרום:

  • רעשי טפטוף, זרימת מים או נקישות מים מבעד לקירות או מהתקרה
  • חשבון מים גבוה מהרגיל
  • סימני עובש או רטיבות בקירות
  • התנפחות קירות
  • שינוי בצבע הרובה
  • קירות מתקלפים

רוצים להיות בטוחים שמדובר בנזילה?

נסו לסגור את כל הברזים בבית כולל הברז הראשי של המבנה, זה הקרוי שיבר, ובדקו האם המחוג האדום שבשעון המים ממשיך להסתובב. אם הוא ממשיך להסתובב, מרב הסיכויים שיש נזילה באחד מהצינורות או באחד מהכלים הסניטריים במבנה.

לעתים הבעיה אינה טמונה בצינורות המים

איטום לקוי במבנה יכול גם הוא ליצור בעיות רטיבות מסוגים שונים. בין אם זו חדירה של מי גשמים מהתקרה או רטיבות קפילרית ממים שמגיעים מפני הקרקע, איטום איכותי הנו הכרחי לשמירה על מבנה תקין והימנעות מהיווצרות עובש ונזק למבנה.

באפיקי מרום צוותים, שמתמחים בעבודות אינסטלציה ואיטום שלילי או חיובי, גם לגגות וגם למרתפים וחניונים, ברמה הגבוהה ביותר שיש, ומבטיחים לכם שקט נפשי במקצועיות ובאחריות עבור כל טיפול בכל תקלה.

 

אפיקי מרום

חברת אפיקי מרום הוקמה במטרה לטפל באופן מקצועי בכשלים במערכות צנרת מים ביוב וניקוז
אנו מתמחים בטיפול ושיקום נזקי צנרת ללא הרס ובטכנולוגיות לאיתור מיפוי וצילום צנרת אנו כאן בכדי לספק טיפול מקצועי, ושקט נפשי
עם הבנה יסודית בתשתיות בנייה ואינסטלציה, ובעיקר בפעולות שיקום מתקדמות ובציוד חדשני,
מענה לכל אחד מנזקי המים, החל מאיתור הליקוי, טיפול מסיבי מקצה לקצה ושיקום אבסולוטי מבפנים ומבחוץ

לשירותכם מידע נוסף...

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות נזילות ובעיות רטיבות במבנה, שנובעות מצנרת המים או מצנרת הביוב, עלולות לקרות אפילו מתקלות קטנות כמו סדקים וחורים קטנים. נזקים

קרא עוד »

איתור נזילות ורטיבות

איתור נזילות ורטיבות איתור נזילות ורטיבות בשלבים מוקדמים יכול למנוע נזק רב, ואפילו אסון. אף על פי שברוב המקרים אנשים לא מבחינים בנזילות, ובמקרים לא

קרא עוד »

תיקון צנרת בהתזה

תיקון צנרת בהתזה האינטרס שלנו כאנשי מקצוע הוא תמיד לבצע את העבודה שלנו עם כמה שפחות הרס ולהימנע במידת האפשר מרעש ומלכלוך, כדי להבטיח חזרה

קרא עוד »

איתור וגילוי נזילות

איתור וגילוי נזילות מים נזילות מים לא תמיד נראות לעין, ופרק הזמן שעובר מהרגע שבו נוצרת תקלה בצנרת למועד תיקון הבעיה הוא קריטי, כיוון שנזילה

קרא עוד »
דילוג לתוכן