דיפון אלסטי

היכולת להשלים תיקון נקודתי או פתרון גורף לקווי צנרת בתפיסת אל-הרס,

ולהשתלב מצוין עם שגרת המבנה והדיירים

דמיינו את ההבדל בין ניתוח רפואי מיושן ובין אנדוסקופיה

הטכנולוגיה | תחום תיקון צנרת עבר לא מעט התפתחויות בשנים האחרונות אך כולן טרם הבשילו לידי פתרון שלם עד היום

תיקון צינורות בטכנולוגיית הדיפון האלסטי

הטכנולגיה המשמשת אותנו מאפשרת לבצע שיפוץ יסודי או תיקון של מערכת הצנרת ללא צורך לחדור קירות, לבצע חפירות ולמעשה לשמור על עבודה נקיה תחת התפיסה של אל-הרס. הטכנולוגיה פותחה  ונבדקה בתנאי האקלים הקשים של סקנדינביה לאורך עשור של שיפור עד להשלמת מוצר ללא פשרות בהכל היבטיו.

חומר ElastoFlake החדשני בצורת פולימר נוזלי אשר יוצר שכבת דיפון בעובי של כ- 4 מ"מ העוטפת את פנים הצנרת כאשר התהליך מבוצע באמצעות מערכת ניטור ובקרה מהמובילות בעולם אשר מקפידה להשיג שכבת דיפון אלסטית על פי התקן ואף מספקת משוב מדויק ומפורט על מכלול המשתנים של המשימה.

עמידות

הטכנולוגיה לפי אנו פועלים מבטיחה עמידות לטווח ארוך. אנו מתחייבים ל-5 שנות אחריות (בכפוף לתקנון), ועל פי בדיקות קפדניות שנעשו על ידי VTT EXPERT SERVICES LTD,  אף נבחנה הטכנולוגיה בתנאים קשים המדמה סביבה קשה פעילה במשך 25 שנה ברצף.

לאחר היישום, הצינורות עמידים בפני לחץ גבוה, חומרי ניקוי וכימיקלים אחרים. הם מוגנים גם מפני שחיקה או קורוזיה מכנית. המשטח הפנימי של הצינורות הופך חלק ויש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אשר מבטיחים הדבקה מינימלית של פסולת והשגת תפוקה גדולה יותר של מערכת הביוב.

גמישות

בשל הגמישות האלסטית בשכבת בדיפון המיושמת, פני השטח הפנימיים של הצינורות שעברו טיפול, עמידים בפני סדקים ומתחים הנגרמים על ידי התפשטות תרמית ומלחצים מכניים אחרים. זה גם מתאים באופן מושלם לשינויים בממד הציר של הצינור אשר עומד בשינויים גדולים מאוד גם בטמפרטורה כך שניתן להשתמש בהם במקומות שונים, כולל במערכות ביוב תעשייתיות.

מהירות

שיפוץ מערכת הביוב צריך להיות קצר ככל האפשר, בזכות הטכנולוגיה החדשנית של דיפון אלסטי, זמן התיקון מצטמצם למינימום. אין צורך להחליף את הצינורות (אשר לעתים קרובות כרוך בפירוק וחציבת הקירות) ואת זמן הייבוש של החומר דבר עושה את היישום קצר מאוד, לעתים קרובות רק כמה שעות מהתחלה עד לסיום מלא וחזרה לשגרה מלאה של המבנה

 

טכנולוגיית דיפון אלסטי לחידוש צנרת | טכנולוגיה יוצרת מהפכה

חדשנות

הטכנולוגיה יוצרת על ידי מיזוג חומרים,  נוזל פלסטי פולימרי עבור יישום של שכברת הדיפון, אשר פותחה במיוחד כדי להתמודד עם תיקון של צינורות ביוב.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת יצירה אמינה של משטח חדש וקוהרנטי בתוך כל חומר צינור מבלי לפגוע במבנים קיימים. החומר יכול לעמוד בפני הבדלים טמפרטורה גדולים מאוד, המאפשר מגוון רחב של יישומים, כולל מערכות ביוב תעשייתי. גמישות גבוהה נמנע סדקים ומתחים שעשויים להתעורר עקב התפשטות תרמית או מתח מכני.

חידוש צנרת ללא הרס

המהפכות הטכנולוגיות לא איחרו להגיע גם אל עולם האינסטלציה. שיטות איתור, היכולת להגיע לכל נקודה באמצעים חכמים, לצלם ולסרוק באמצעות רובוטים ולהשיג פתרונות ותיקון ללא הרס וללא צורך במורכבות ולוגיסטיקה המקשות על הביצוע ועל שגרת המבנה והשכים שלו.

בימינו, עבודות של תיקון צנרת ביוב נראות שונות לגמרי ממה שהכרנו עד עכשיו. כאשר אתם פונים לחברת אינסטלציה בעלת מוניטין ומתקדמת, תשמחו לפגוש צוותים מנוסים ומקצועיים הרבה יותר מהמוכר בתחום השרברבות והאינסטלציה, אשר ישיג במהרה פתרון יעיל ואפקטיבי , ויחזיר את השגרה למקומה ללא הרס.

ישנם מספר תיקוני צנרת מוכרים ונפוצים בתחום, תיקונים אלו ניתנים לביצוע באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, חדשני ומהפכני:

תיקוני צנרת ביוב בבנייני מגורים, מתחת לכבישים, לחניונים ולמגרשי חנייה, בצינורות מים ראשיים, בקווי השקיה, מתחת לריצוף קיים, בצינורות ביוב בתעלות ביוב, תחת כבישים ודרכי גישה ועוד, כאשר מכלול פעולות אלו נעשה באמצעי איתור מהמובילים בעולם יחד עם ביצוע בשיטות חדשניות מהירות אשר פועלות במינימום פגיעה בשגרת החיים והסביבה.

טכנולוגיה יוצרת מהפכה

דיפון אלסטי חדשני בעובי של 4 מ"מ, אשר מסוגל לפתור ולתקן נזילות בצנרת גם כאשר מדובר בתקלה הנמצאת בזווית מורכבת או אחרי צומת צינורות והסתעפויות כאלו ואחרות. בנוסף, כאמור הטכנולוגיה מאפשרת טיפול נקודתי ללא הרס, כלומר אין צורך לפתוח רצפות ואו קירות, כך שלמעשה מקבלים טיפול כירורגי נקודתי. ההשוואה הטובה ביותר היא ניתוחים אשר בוצעו בעבר ודרשו פתיחת מלאה של הגוף מול הניתוחים החדשים אשר מבוצעים באמצעות 3 חורים ומצלמה – העתיד כבר כאן

היכולת להשלים תיקון נקודתי או פתרון גורף לקווי צנרת בתפיסת אל-הרס, ולהשתלב מצוין עם שגרת המבנה והדיירים

 

קבלו הצעה מהירה ואטרקטיבית

...

פרטי התקשרות

כתובת :

המלאכה, 10 פארק אפק, ראש העין

דואר אלקטרוני :

service@atun.co.il

טלפון :

1-800-333-243

  אפיקי-מרום

  טכנולוגיות לאיתור ותיקון נזקי צנרת בואו להכיר את אפיקי מרום | טכנולוגיות יוצרות מהפכה איתור וטיפול נזקי מים וצנרת לבתים פרטיים, בתים משותפים, חברות וארגונים ומוסדות​

  Open chat
  איך אפשר לעזור?
  היי, כאן שלומי מאתר אפיקי מרום...
  איך אפשר לעזור?
  דילוג לתוכן