שאלות ותשובות

יש לכם שאלות ?

אנו גאים לשתף אתכם עם המידע הרלוונטי עבורכם. בכל עניין אחר, אנחנו כאן לכל שאלה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בערוצים הנבחרים כאן צור קשר

שאלות ותשובות מתוך פניות למוקד השירות שלנו

תפיסה שלמה העוסקת מתן פתרונות מקצועניים ושלמים מבלי "לפתוח קירות", להרים ריצוף או להבצע חדירה אקטיבית למבנה. הישג זה משמעותי מאד לאור השיפור באיכות החיים של משתמשי המבנה. אין צורך בפינוי, עלות התיקון יורדת משמעותית, זמן החזרה לשגרה מהיר מאד, והפתרון חדשני ומדויק.

דיפון אלסטי הינה טכנולוגיה חדשנית, אשר אפיקי מרום היא הראשונה להשיקה בישראל. טכנולגויה המאפשרת ביצוע תיקון או חידוש של צנרת פגומה באופן נקודתי או רוחבי עם יכולת יחודית לספק מענה תוך התמודדות עם כל תוואי צנרת באמצעים רובוטיים. דמיינו את ההבדל בין ניתוח רפואי מיושן ובין אנדוסקופיה.

מעבר לניסיון הרב מאד, אפיקי מרום מביאה איתה את הטכנולוגיות המובילות תחום ברמה העולמית, ומשיגה את הפתרון הטוב ביותר והמותאם ביותכ עבור לקוחותיה באחריות רבה ובטחון רב.

אפיקי מרום פועלת באמצעות שתי חטיבות שירות: פרטית ועסקית. ההבנה וההכרה באילוצים של הלקוח העסקי/המוסדי הינם הבסיס למערך שירותים וטיפול מותאמים בכל היבט, התאמה, וסנכרון לאורח החיים של העסק.

באופן  עקרוני, אפיקי מרום מספקת אחריות מלאה על כל שירותיה – חד וחלק ! עבור חלק מהשירותים אנחנו מספקים אף אחריות מורחבת ללא כל תוספת מחיר וכדומה.

השירותים של אפיקי מרום, לרוב הינם שירותים בעת משבר בצד הלקוח. על כן, אנו מקבלים החלטה משותפת עם הלקוח על דרך הפתרון והזמן הנכון עבורו לטיפול. אפיקי מרום מפעילה מוקד שירות 24/7 הזמין לטיפול בכל האירועים.

יש לכם שאלות נוספות ? מוזמנים לפנות אלינו - אנחנו כאן לשירותכם

אפיקי-מרום

קבלו הצעה מהירה ואטרקטיבית

...

פרטי התקשרות

כתובת :

המלאכה, 10 פארק אפק, ראש העין

דואר אלקטרוני :

service@atun.co.il

טלפון :

1-800-333-243

    אפיקי-מרום

    טכנולוגיות לאיתור ותיקון נזקי צנרת בואו להכיר את אפיקי מרום | טכנולוגיות יוצרות מהפכה איתור וטיפול נזקי מים וצנרת לבתים פרטיים, בתים משותפים, חברות וארגונים ומוסדות​

    דילוג לתוכן