חידוש צנרת ללא הרס – החלפת צנרת ללא חפירה

המחשבה על החלפת צנרת עלולה לגרום לכם לחוש אי נוחות. בדרך כלל הנטייה היא לדמיין מרצפות שבורות, הרבה לכלוך, אבק ורעש, אי נעימות מהשכנים ותקופת שיפוצים ארוכה, שגוררת גם הרבה הוצאות נלוות. אך הודות לטכנולוגיות המתקדמות של אפיקי מרום לתיקון והחלפת צנרת, כל הסיפור הזה הופך להיות הרבה יותר קל ופשוט.

התכוננו להיות מופתעים

כן, חידוש צנרת בעידן המודרני בבתי מגורים, בבניינים, במפעלים, במבנים תת קרקעיים או בכל שטח אחר נעשית היום תוך זמן קצר מאוד (לפעמים תוך מספר שעות בלבד) וללא צורך בחפירה והרס.

עכשיו אפשר להיות רגועים, כי כל הסיפור הזה גם יעלה לכם פחות וגם יעמוד במבחן הזמן.

טכנולוגיות חדישות ומתקדמות לחידוש צנרת ללא הרס

נגמרו השיטות המסורתיות והמיושנות להחלפת הצנרת, בהן נהגו להרים את המרצפות, לנתק את הצינורות הקיימים ולהחליפם בצינורות חדשים. בשיטות החדישות והמתקדמות שלנו אנו מבצעים תיקונים מקומיים ומחדשים את הצנרת באזורים שבהם היא אינה יעילה או אינה ראויה לשימוש.

החלפת צנרת ללא חפירה – תהליך העבודה

תחילה מתבצע אבחון תקלות יסודי בעזרת רובוט מיוחד, שמחדיר סיב אופטי, ומצלם את הצנרת על כל אורכה והסתעפויותיה ב- 360 מעלות. הצילום, שמתקבל ברזולוציה גבוהה מאוד,  לנו לאתר תקלות ופגמים שונים בצנרת במהירות ובדיוק מרבי.

בתום אבחון התקלות אנו פונים לתיקון הצנרת ולבניית אסטרטגיית הפעולה.

החלפת צנרת ללא חפירה באמצעות 3 שיטות מתקדמות וחדשניות

האמת היא, שהצנרת הקיימת תישאר במקומה, אך היא הולכת לעבור שינוי מהותי, שיבטיח את תקינותה ויעילותה לאורך שנים רבות, וזאת ההתחייבות שלנו!

במקרים בהם מזוהה חסימה בצנרת אנו פועלים מידית לפתיחתה. בין אם זוהו שורשים, חלקי ברזל או פלסטיק או כל דבר אחר, אנו מסירים את מקור החסימה ומרחיקים אותו מהצנרת על ידי שטיפה בלחץ מים חזק במיוחד. בתום שלב זה אנו פונים לחידוש הצנרת ב- 3 שיטות חדשניות ומתקדמות.

  1. הטלאה – במקומות בהם זוהו סדקים מקומיים או נזילות קטנות, אנו מבצעים הטלאה בעזרת סיבי זכוכית ופולימרים, שעמידים בפני חומצות, כימיקלים וטמפרטורות קיצוניות. השיטה מתאימה גם לצמתים בצנרת ולצינורות מעוותים.
  2. שירוול – על ידי החדרת שרוול מכווץ, שעשוי מכמה שכבות של חומרים, וניפוח השרוול אנו מצמידים אותו לדפנות הצינור באופן מושלם תוך שהוא יוצר לחץ פנימי על דפנות הצינור, ובכך מונע ממים לזלוג החוצה. השיטה מתאימה במיוחד כשנחוצה החלפת צינור או כשמדובר בצינורות שמצויים בעומק האדמה.
  3. קוויק לו – מערכת קוויק לוק פועלת באופן דומה לשיטת ההטלאה, אך להבדיל ממנה, היא מחדירה גליל נירוסטה, שמולבש על גבי רובוט ייעודי, שנושא אותו על גלגלים זעירים לתוך הצנרת. על גבי גליל הנירוסטה מולבשת גומייה מיוחדת, שנצמדת לצינור על ידי הרחבת גליל האלומיניום, מפעילה לחץ פנימי, ובכך מבטיחה איטום מושלם.
  4. דיפון אלסטי – ובכן זהו הפתרון המהפכני ביותר בתחומו בישראל עם אחוזי שביעות רצון גבוהים. המוצר מאפשר תיקון נקודתי או גורף של קו צנרת עם אחריות של 5 שנים מלאות. לתפיסתנו, זהו הפתרון והמוצר שבאמת מייצרים מהפכה בתעשיה. הוא עושה זאת באמצעות הוספת שכבת דיפון פנימית לאורך הצינור. הדיפון עשוי מתרכובת פוליאוריתן אשר מותזת באמצעות מכונה רובוטית אל פנים הקו

במקרי בהם מעורבים שורשים, אנו נעזרים בחומר קוטל שורשים ידידותי לסביבה, שמונע את הישנות הבעיה.

שיטות אל הרס לתיקון צנרת במהירות וביעילות

השיטות המתקדמות של אפיקי מרום לתיקון, חידוש והחלפת צנרת ניצבות בחזית הקדמה בענף האינסטלציה בארץ ובעולם. ברשותנו הציוד המתקדם ביותר והאמין ביותר לאיתור תקלות ומפגעים, אבחון מדויק וטיפול ברמה הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

אנו מתחייבים לפעול תמיד בשיקוף מלא מול קהל לקוחותינו ולהעניק את השירות הטוב ביותר בדרך המהירה והבטוחה ביותר.

אפיקי מרום היא חברה אמינה ומנוסה, עם וותק והצלחות שמדברות בעד עצמן. העבודות שלנו עומדות במבחן הזמן ומבטיחות לכם שקט נפשי לשנים רבות.

אפיקי מרום

חברת אפיקי מרום הוקמה במטרה לטפל באופן מקצועי בכשלים במערכות צנרת מים ביוב וניקוז
אנו מתמחים בטיפול ושיקום נזקי צנרת ללא הרס ובטכנולוגיות לאיתור מיפוי וצילום צנרת אנו כאן בכדי לספק טיפול מקצועי, ושקט נפשי
עם הבנה יסודית בתשתיות בנייה ואינסטלציה, ובעיקר בפעולות שיקום מתקדמות ובציוד חדשני,
מענה לכל אחד מנזקי המים, החל מאיתור הליקוי, טיפול מסיבי מקצה לקצה ושיקום אבסולוטי מבפנים ומבחוץ

לשירותכם מידע נוסף...

סימנים המעידים על נזילה
איתור נזילות

רמזים שמעידים על נזילה בצנרת

נזילה בצנרת היא בעיה רצינית מאוד. יש הרבה רמזים שיכולים להעיד על נזילה בצנרת. כתמי מים על הקירות או התקרה יכולים להועיד על נזילה. סימנים

קרא עוד »

רטיבות ברצפה

רטיבות ברצפה נחשבת לאחת הבעיות השכיחות ביותר ולרוב תמצא אותנו ברגע שהכי פחות ציפינו לה, מדובר בתופעה לא נעימה אשר יכולה להתרחש בבתי מגורים, עסקים

קרא עוד »
Open chat
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר אפיקי מרום...
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן